عاشقانه-اس ام اس-جوک-تولد

هر آن چه شما به دنبالش بودید ؟ !!

چگونگی پوشیدن لباس سفید
نویسنده : سید آرین - ساعت ۸:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٢/٦
 

همیشه لباس های سفید مورد پسند بوده اند و هستند،مخصوصا در فصل بهار.در اینجا چند قانون ساده داریم تا با لباس های سفیدتان شیک و جذاب به نظر بیایید:

 

-لباس های سفید شما را چاق تر نشان می دهد:همیشه یادتان باشد که لباس های سفید شما را چاق تر نشان می دهد.لوازم جانبی هم که با لباستان استفاده می کنید یا هماهنگ با رنگ سفید یا ضد آن باشد.تاپ سفید با دگمه های مشکی یکی از لباس های پر طرف دار است و بیشتر برای مکان های رسمی مناسب است.

-لوازم جانبی برای لباس سفید:

کفش طلایی و زرد رنگ جلوه زیبایی به شما با لباس سفید می دهد.بهتر است از جواهراتی که با چوب ساخته شده اند و یا به رنگ کهربایی و طلایی هستند با لباس سفیدتان استفاده کنید وکت و شلوار سفیدتان را با سنگ های گران بها بپوشید.کیف شما می تواند هر رنگی باشد ولی باید ساده باشد و آویز نداشته باشد وگرنه همه توجهات به کیفتان می رود نه خودتان.

 

-جوراب شلواری سفید:بهتر است از جوراب شلواری مخصوصا سفید با لباس سفیدتان استفاده نکنید چون جذابیت لباس شما را می گیرد و ساده به نظر می آیید.

-از لباس های سفید به خوبی نگهداری کنید:کثیفی و چروک بودن لباس های سفید خیلی زیاد به چشم می آید.پس لباس های سفیدتان را همیشه تمیز و اتو کرده نگه دارید.